O nás

Rodinný penzion

U Boženky

Nabízíme Vám ubytování v rodinném penzionu v klidné části obce Vigantice. V penzionu je k dispozici celkem 16 lůžek a 4 přistýlky ve dvou apartmánech a čtyřech pokojích.

Apartmány jsou vybaveny kuchyní, koupelnou se sprchovým koutem a WC, samostatnou ložnicí se čtyřmi lůžky a jsou s možnosti přistýlky. Apartmány jsou umístěny v prvním patře a jsou vhodné i k dlouhodobému pobytu.

Pokoje ( studia ) jsou vybavené kuchyňkou, koupelnou se sprchovým koutem a WC. Dva pokoje v přízemí jsou dvoulůžkové s možností přistýlky. Další dva pokoje v prvním patře jsou dvoulůžkové bez možnosti přistýlky.

Každý apartmán i pokoj je vybaven kabelovou TV s více než 120 českými a zahraničními programy, WIFI připojením k internetu a plně vybavenou kuchyňkou s lednicí, mikrovlnou troubou, rychlovarnou konvicí, varnou deskou a potřebným nádobím.

Naší hosté mohou využívat společenskou místnost s posezením u krbu a samoobslužným barovým pultem. V letním období můžete využít venkovní kryté posezení s grilem a otevřeným ohništěm, velkou částečně oplocenou zahradu a dětské hřiště. 

Společenská místnost a venkovní posezení je naším hostům k dispozici denně do 22:00 hodin, z důvodu dodržování nočního klidu. Bereme tímto ohled na ostatní hosty a sousedy penzionu..

V letě Vám doporučujeme navštívit místní koupaliště. Potraviny a čerstvé pečivo můžete nakoupit denně v místní minipekárně. Obchod i koupaliště jsou od penzionu vzdálené cca  5 minut chůze..

Další informace o penzionu a okolí zjistíte zde: ČASTÉ OTÁZKY A ODPOVĚDI - V OKOLÍ.

Dále Vám nabízíme:

  • bezplatné parkování u objektu
  • bezplatné WIFI připojení k internetu
  • kabelovou TV na každém pokoji
  • uskladnění lyží a kol
  • zapůjčení dětské postýlky vč. povlečení a dětské židličky
  • zapůjčení vysoušeče vlasů
  • zapůjčení ventilátorů na pokoj
  • zapůjčení plynového grilu nebo grilu na dřevěné uhlí
  • venkovní ohniště vč. dřeva na oheň.

INFO COVID 19 :

Všechny naše pokoje po odjezdu hostů čistíme ozónovým generátorem a na plochy a podlahy používáme dezinfekci. Ozónový generátor ničí viry, bakterie, plísně, spóry hub, alergeny a zůstává po jeho použití svěží čistý vzduch. Dezinfekci společných prostor provádíme dle potřeby i několikrát denně. Snažíme se těmito opatřeními předejít šíření viru mezi naše hosty a zaměstnance.

Prosíme Vás o nošení roušek ve vnitřních společných prostorách a používání dezinfekce rukou, která je pro všechny  hosty volně přístupná ve vstupech penzionu a jeho společných prostorách. Dodržujte také dostatečné rozestupy ( alespoň 2 metry ) od ostatních hostů a zaměstnanců penzionu.


Děkujeme a přejeme Vám příjemný pobyt U Boženky.