O nás

Rodinný penzion

U Boženky

Nabízíme Vám ubytování v rodinném penzionu v klidné části obce Vigantice. V penzionu je celkem 16 lůžek a 4 přistýlky ve dvou apartmánech a čtyřech pokojích.

Apartmány jsou vybaveny kuchyní,koupelnou se sprchovým koutem a WC, samostatnou ložnicí se čtyřmi lůžky a jsou s možnosti přistýlky. Apartmány jsou umístěny v prvním patře a jsou vhodné i k dlouhodobému pobytu.

Pokoje jsou vybavené kuchyňkou, koupelnou se sprchovým koutem a WC. Dva pokoje v přízemí jsou dvoulůžkové s možností přistýlky. Další dva pokoje v prvním patře jsou dvoulůžkové bez možnosti přistýlky.

Každý apartmán i pokoj je vybaven TV, WIFI připojením k internetu a plně vybavenou kuchyňkou s lednicí, mikrovlnou troubou,rychlovarnou konvicí, varnou deskou a potřebným nádobím.

Naší hosté mohou využívat společenskou místnost s posezením u krbu a samoobslužným barovým pultem. V letním období můžete využít venkovní kryté posezení s grilem a otevřeným ohništěm,velkou částečně oplocenou zahradu a dětské hřiště. Společenská místnost je k dispozici denně od 8:00 do 22:00 hodin.

V letě Vám doporučujeme navštívit místní koupaliště, které je od penzionu vzdáleno pět minut chůze. Potraviny a čerstvé pečivo můžete nakoupit denně v místní minipekárně, která je od nás vzdálená cca 300 metrů.

Další informace o penzionu a okolí zjistíte zde: ČASTÉ OTÁZKY A ODPOVĚDI

Dále Vám nabízíme:

  • bezplatné parkování u objektu
  • bezplatné připojení k internetu
  • uskladnění lyží a kol
  • zapůjčení dětské postýlky vč. povlečení a dětské židličky
  • při ubytování na 2 a více noci od nás zdarma dostanete návštěvnickou kartu BESKYDY CARD