Penzion Roku 2016
Facebook U Boženky Tel.: +420 775 220 016
E-mail: info@ubozenky.cz
Penzion U Boženky Penzion U Boženky

Nejčastější otázky a dotazy

1) JAKÝ JE ČAS CHECK-IN A CHECK-OUT ?

Check-in je v den příjezdu možný od 14:00 hodiny a nejpozději do 22:00 hodiny.
Check-out je v den odjezdu do 10:00 hodin.
Pozdější check-in nebo check-out je možný pouze po předchozí dohodě a nevzniká na něj automaticky nárok – nemusí být vždy možný !

2) JAK PROBÍHÁ PŘÍJEZD NA UBYTOVÁNÍ ?

V den příjezdu Vás budeme čekat na penzionu dle domluvy, ubytujeme Vás, předáme Vám klíče od pokoje, zapíšeme Vás do knihy ubytovaných a případně zodpovíme všechny Vaše dotazy.
Budeme Vám k dispozici i během pobytu.

3) JAKÁ JE VÝŠE ZÁLOHY ?

Při rezervaci pobytu vyžadujeme platbu zálohy ve výši 50% z celkové ceny ubytování, která je splatná do 14 dní ode dne rezervace. V opačném případě se rezervace automaticky ruší.
Všechny další informace od nás obdržíte v emailu při rezervaci vašeho pobytu.

4) JAK PROBÍHÁ DOPLATEK CENY POBYTU ?

Doplatek nebo platba za pobyt se platí při příjezdu na pobyt. Možná je pouze platba v hotovosti.

5) JAKÉ JSOU STORNO PODMÍNKY POBYTU ?

  • storno pobytu více jak 40 dnů před datem nástupu na pobyt – celá záloha se vrací
  • storno pobytu 39–20 dnů před datem nástupu na pobyt – vrací se 40% zálohy
  • storno pobytu 19 a méně dnů před datem nástupu na pobyt -záloha je nevratná.

6) POBYTY V OBDOBÍ LETNÍCH PRÁZDNIN ?

V době letních prázdnin upřednostňujeme pobyty na 7 nocí v turnusu sobota – sobota.

7) JE NA PENZIONU WIFI PŘIPOJENÍ ?

Ano, WIFI připojení k internetu máme. Heslo Vám sdělíme, nebo jej najdete ve složce s informacemi, která je na pokojích k dispozici.

8) MŮŽEME SI VZÍT PSA ?

Psa ani jiné domácí mazlíčky neubytujeme, nechte je prosím doma. Děkujeme za pochopení.

9) KDE JE NEJBLIŽŠÍ BANKOMAT ?

Nejblíže jsou bankomaty (ČSOB, KOMERČNÍ BANKA, GE MONEY BANK A ČESKÁ SPOŘITELNA) v Rožnově pod Radhoštěm,jsou od penzionu vzdáleny cca 3 km.

10) JSOU V BLÍZKÉM OKOLÍ NĚJAKÉ RESTAURACE ?

Ano, můžete využít restauraci TATRA ve VIGANTICÍCH nebo KOLIBU NA FOJTSTVÍ na HUTISKU SOLANCI, která je vzdálena cca 2 km. V Rožnově můžete využít služeb RESTAURACE ALBERT MÁLEK v Rožnovském pivovaru,restaurace BRASSERIE nebo GRILL BAR, a mnoho jiných.

11) JSOU V OKOLÍ NĚJAKÉ OBCHODY ?

Přímo ve Viganticích se nachází 3 menší obchůdky, které mají otevřeno zpravidla do 17:00 hodiny a jsou otevřeny i v sobotu a v neděli. Dva z nich jsou vzdáleny cca 5 minut chůze od penzionu. Supermarkety ALBERT, BILLA A LIDL se nachází v Rožnově pod Radhoštěm a jsou od penzionu vzdáleny cca 4 km. Stejně tak v Rožnově najdete i lékárny, lékařskou pohotovost, policii a banky.

12) JAK DALEKO JE OD PENZIONU CYKLOSTEZKA ?

Cyklostezka Bečva je od penzionu vzdálená 3 km, příjezd je na ní možný po značené cyklostezce od kostela ve Viganticích. Cyklostezka Bečva vede z obce Horní Bečva údolím Rožnovské Bečva do Rožnova pod Radhoštěm a dále do Valašského Meziříčí. Z Valašského Meziříčí lze dále pokračovat až do Tovačova, nebo proti proudu Vsetínské Bečvy na Vsetín a dále až do Velkých Karlovic.

13) LZE SI NA PENZIONU ZAPŮJČIT KOLO ?

My přímo kolo nepůjčujeme, lze si ale domluvit zapůjčení jízdních kol v půjčovně s dovozem přímo na penzion. Kola k zapůjčení si můžete domluvit u pana Adámka. Více informací o typech kol a ceně půjčovného zjistíte na http://www.pujcovnakolroznov.cz/ , nebo na telefonu +420 608 883 697.

Akce a novinky

Fotografie penzionu

více fotografií ...

Vaše jméno

E-mail

Telefon

Dotaz


Výběr míst a zajímavostí v okolí

Horní Bečva

Leží na pomezí vsetínských vrchů a Beskyd. Svou polohou je předurčena pro letní i zimní rekreaci. Od penzionu je Horní Bečva vzdálená přibližně 8 kilometrů. Po celý rok je možno vy (... více)

Helfštýn

Hrad Helfštýn se týčí nad údolím moravské brány poblíž města Lipník nad Bečvou. Na hradě se každoročně koná mnoho kulturních akcí. www.helfstyn.cz (... více)

Rožnov pod Radhoštěm

Srdce Valašska. Kdysi dřevěné městečko rozkládající se na břehu řeky Bečvy. Ještě na začátku dvacáteho století zde byly světoznámé klimatické lázně. Dnes je město Rožnov pod Radhoš (... více)

© 2019 Ubytování v Beskydech U Boženky | Tel: +420 775 220 016 | E-mail: info@ubozenky.cz | Vytvořil: David Křenek | Výměna odkazů